Gaming

Destiny 2: Poza Światłem - Sezon Wybrańców - zwiastun przepustki sezonowej [PO]

Nowy sprzęt, PD i nagrody! Kup przepustkę sezonową i natychmiast odblokuj nowy sezonowy zestaw pancerza oraz nowy słoneczny łuk Wróżba Ticuu. Oprócz tego dostaniesz dopalacz PD, który przyspieszy odblokowywanie rang sezonowych i engramów.
Weź udział w nowej kampanii fabularnej, nowym egzotycznym zadaniu, trzech nowych szturmach, nowej aktywności z dobieraniem graczy i darmowych Zawodach Strażników. Zdobywaj legendarną i egzotyczną broń, pancerze i przedmioty kosmetyczne. Spersonalizuj swój sprzęt z engramów umbralnych i przez cały sezon zbieraj nagrody korzystając z nowego sezonowego śledzenia postępów.
Dowiedz się więcej: bungie.net/seasonofthechosen
OBSERWUJ DESTINY:
Facebook: DestinyTheGamepl
Twitter: destinythegame
Instagram: destinythegamepl
Discord: www.discord.gg/destinygame
OBSERWUJ BUNGIE:
Facebook: Bungie/
Twitter: bungie
Instagram: bungie
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
Wyrusz w głąb dostępnego za darmo świata Destiny 2 i weź udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance, odkryj tajemnice naszego Układu Słonecznego i uwolnij moc zdolności żywiołów, używając ich przeciw potężnym wrogom. Stwórz własnego Strażnika i zacznij gromadzić niezwykłą broń, pancerze i sprzęt, dzięki którym dostosujesz wygląd i styl rozgrywki postaci do swoich potrzeb. Poznaj widowiskową historię uniwersum Destiny 2 w pojedynkę lub ze znajomymi, dołącz do innych Strażników w trudnych misjach wymagających współpracy lub staw czoła innym graczom w rozmaitych trybach PvP.

Fikrlar 

    Keyingisi